Instagrama reklam vermek

Instagrama reklam vermek artık Türkiye sınırları içerisinde de yasal hale geldi fakat bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerin reklamı yardım almadan çıkmaları neredeyse imkansız. Bunun yanı sıra hızlıca instagramda ki büyük sayfalarla anlaşarak reklam verebilirsiniz. Bu reklam size muhakkak fayda sağlayacaktır yeter ki doğru sayfada doğru reklamı verin.

Konuya girmeden önce unutmayın ki sizde instagramda sayfa büyütebilirsiniz ve reklam alarak para kazanabilirsiniz aslında çok kolay bir işlem bu konuyla ilgileniyorum ve bende sayfa büyütmek istiyorum diyorsanız kesinlikle instagramda sayfa buyutmek başlıklı konumuzu okuyabilirsiniz.

instagram reklam fiyatları

İnstagram resim olarak reklamlarını Türkiye’ye açmadığı için reklam fiyatları henüz bilinmiyor fakat instagramın büyük sayfalarında reklam vermek istiyorsanız bu fiyatlar değişiklik göstermektedir, sayfa sahiplerinden bizzat fiyat almanız gerekir. İnstagram’da sayfaların büyüklüğüne göre ortalama reklam fiyatları şu şekildedir.

2.000 TL – 5.000 TL : 2m ile 5m arasında takipçisi olan sayfalar (ünlü kişiler vs)
700 TL – 1.000 TL : 1m ile 1.3m arasında takipçisi olan sayfalar (büyük hobi eğlence hesapları)
500 TL – 700 TL : 500k ile 900k arasında takipçisi olan sayfalar
100 TL – 250 TL : 150k ile 450k arasında takipçi olan sayfalar
50 TL – 100 TL : 50k ile 100k arasında takipçisi olan sayfalar

İnstagramda reklam vermeden önce dikkat edilmesi gerekenler

Sayfadan sayfaya göre değişmektedir, aktiflik çok önemlidir, reklam vereceğiniz hesapların profesyonel kişiler tarafından incelenmesi gerekmektedir. Eğer bu konuda bilgili değilseniz canlı destek ekibinden yardım isteyebilir bu konuda yeterli bilgiyi edinebilirsiniz.

Sizde instagrama reklam vermek istiyorsanız ve profesyonel yardıma ihtiyacınız varsa telefon numaramız yada instagramhizmet@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

instagrama nasıl reklam verilir

İnstagrama reklam vermeden önce facebook üyeliğiniz ile giriş yapmanız gerekiyor ardından reklam çıkacağınız instagram hesabını hazır ediyorsunuz ve facebook üzerinden reklam verme işlemleri başlıyor..

(güncelleniyor)